OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ

Otomatik kepenk sistemleri kullanımı kolay ve güvenlidir.  Günümüzün en önemli gereksinimlerinden biri olan otomatik kepenk modelleri, Doorcell tarafından imal edilmektedir. Tüm ürünlerimizin kalitesi ve sahip oldukları özellikleri bakımından önemli ölçüde müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Ürünün gerek kullanım gerekse sahip oldukları teknik özelliklerine bağlı olarak farklı çeşidi tercih edilebilmektedir. Gerek evinizin, gerekse ticari faaliyetlerinizi yürüttüğünüz alanların güvenliğinin sağlanmasında kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Aynı zamanda, dükkânlar (kuyumcular, bankalar,  restoranlar, esnaflar, depolar), fabrikalar, elektronik ürün tedarikçileri vb. güvenlik önlemi olarak otomatik kepenk sistemleri tercih etmektedirler.

Firmamızın üretimdeki kalite standartlarının yanı sıra bakım, imalat ve montaj hizmetlerinde de siz değerli müşterilerimize garantisi bulunmaktadır. Alanında uzman üretim ve saha personellerimiz, yeni nesil ve tam donanımlı servis araçlarımız, sizlerle ilgilenmektir. Özel eğitim almış çağrı merkezimiz, yılların deneyimi ve birinci sınıf motorlu kepenk sistemlerimizle evlerinize, yazlığınıza, iş yerlerinize ve ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlara otomatik Doorcell kepenk sistemlerimizi taşımakta, müşterilerimize bu anlamda sınırsız bir hizmet anlayışı göstermekteyiz.

FONKSİYONEL ÖZELLİKLERİ

Güvenliğin gerektiği mağaza ve benzeri her alanda kullanımı tercih edilebilen kepenk Doorcell fonksiyonel özellikleri şöyledir;

– Güvenlik aksamları son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. (Önemli not: Mutlaka aldığınız ürünle ilgili bakımlarının nasıl yapılacağı konusunda teknik personelimizden bilgi almanızı öneriyoruz. Böylelikle çok daha uzun ömürlü kullanım avantajı sağlamış olacaksınız.)

– Herhangi bir darbeye karşı çok dayanıklı parçaya sahip özellik barındırmaktadır.

– Otomatik yapıya sahip olan ürün butonla kullanılarak açılabileceği gibi kumandalı olarak da açılabilmektedir.

– Sahip olduğu otomatik özelliği sayesinde hızlı ve pratik bir kullanım sağlar.

– Otomatik özelliği sayesinde oldukça sessiz çalışan kaliteli motora sahiptir.

– Elektriklerin kesilmesi durumunda yedek jeneratörün devreye girmesiyle ya da manuel olarak kullanılabilir.

– Son derece dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan uzun ömürlü olup yıllar boyunca güvenle kullanıma uygundur.


Copyright © 2021 | Door Cell | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım